Kúzelný návod pre Ježiška

Prinesie Ježiško tento rok vašim deťom Kúzelné čítanie? Prečítajte si niekoľko rád, aby ste neboli na
Štedrý deň zaskočení.

Dôverujte, ale preverujte

Ešte pred Štedrým dňom odporúčame vybaliť a vyskúšať nové knihy a do ceruzky nahrať potrebné zvukové súbory a samozrejme, dostatočne ju nabiť. Vyhnete sa tak sklamaným výrazom a detským otázkam: „Mami, oci, kedy to už bude?“

Ako viem, že je nutné zvukový súbor nahrať?

V knihe pri dotknutí sa tlačidla zapnutia vás elektronická ceruzka upozorní zvukovým upozornením „Nie je možné nájsť zvukový súbor ku knihe. Stiahni si ho!“. Audio súbor si stiahnite zo stránok www.kuzelnecitanie.sk alebo z našich e-shopových stránok. Zároveň vám odporúčame návod, ako postupovať pri nahrávaní súboru do elektronickej ceruzky.

Máte nejaké otázky ku Kúzelnému čítaniu?

Čítanie s elektronickou ALBI ceruzkou nie je žiadna veda. Pokiaľ ste sa však s Kúzelným čítaním ešte nestretli, pre úplných nováčikov máme pripravený podrobný videonávod od A-Z.

Bude mi fungovať starší typ pera s novými knihami?

Všetky knihy a elektronické ceruzky si vzájomne rozumejú. Novšia Albi ceruzka si rozumie so starými knihami a aj stará ceruzka s novými knihami. Všetko je kompatibilné. Tak neváhajte a rozšírte si svoju zbierku kníh.

Čo robiť, ak ceruzka nefunguje

Rozhodla sa vaša ceruzka nečakane štrajkovať? Vyskúšajte prvú pomoc - jednoducho ju reštartujte. Miesto pre reset nájdete v zadnej časti ceruzky. Prípadne sa pozrite na zoznam najčastejších otázok a ich riešenie.

Pokiaľ problém stále trvá, odporúčame navštíviť najbližšiu Albi predajňu. Predavačky vám rady ceruzku otestujú a v prípade poruchy pomôžu a ponuknu riešenie.

Chcete si do ceruzky nahrať vlastné vianočné hity?

Elektronická ceruzka slúži aj ako prehrávač hudby. Dôležité je nahrať súbory vo formáte MP3. Iné audio formáty nie sú podporované. Zároveň odporúčame, aby názvy súborov boli krátke a radšej bez diakritiky.

„Upratali“ ste niekde nabíjačku a už ju nemôžete nájsť?

To nevadí. Bude vám stačiť aj bežná nabíjačka pre mobilné telefóny, tablety a podobne s micro USB. Ešte pohľadajte doma, alebo navštívte s ceruzkou bežný ELEKTRO obchod, prípadne neváhajte napísať nám, či zavolať.

Chcete deťom na poslednú chvíľu urobiť radosť a rozšíriť zbierku kníh?

Navštívte niektorú z ALBI predajní. Máme otvorené aj 24. 12. do 12:00h.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Neváhajte sa na nás obrátiť a radi vám poradíme. Využite našu zákaznícku linku eshop@albi.sk alebo +421 908 720 000, FB Kúzelné čítanie alebo navštívte Albi predajne.

Prajeme vám kúzelné Vianoce a mnoho radosti i zábavy s Kúzelným čítaním.

Vaše Albi

 
 

CHCETE SA ZAPOJIŤ DO SÚŤAŽE?

Zadajte súťažný kód z kartičky, a zapojte sa do súťaže o skvelé ceny!

Kartička so súťažným kódom je v každej súprave elektronickej ceruzky s knižkou. Kód môžete použiť iba raz, po vyplnení údajov budete zaradení do zlosovania o skvelé ceny.
Podrobnosti súťaže nájdete TU.

SKVELÉ, KÓD JE V PORIADKU! TERAZ UŽ LEN VYPLŇTE ÚDAJE PRE ZAPOJENIE DO SÚŤAŽE!

Údaje označené hviezdičkou sú povinné *