Nominácia knihy Spievankovo v súťaži Panta Rhei Awards 2022

Kniha Spievankovo sa stala obrovským fenoménom ihneď po vydaní. Spojenie populárnej zábavnej detskej dvojice Spievanky a Zahrajka s interaktívnou knihou Kúzelné čítanie si zamilovali deti aj rodičia z celého Slovenska.

A veľký úspech sa dostavil ešte dva krát, 1. marca 2023 získala kniha Spievankovo nomináciu hneď v dvoch knižných súťažiach - Panta Rhei Awards 2022 a Kniha Horného Považia 2022.

Panta rhei awards 2022

Nomináciu v 14. tom ročníku súťaže Panta Rhei Awards získala kniha Spievankovo preto, lebo sa zaradila medzi 5 najpredávanejších detských titulov za rok 2022. Účasťou v súťaži Kúzelné čítanie bojuje o Ocenenie Knižnej múzy, ktoré Panta Rhei odovzdáva tým najlepším slovenským autorkám a autorom.

Všetky nominácie sú vytvorené na základe preferencií verejnosti spolu so štatistikami predajov. O víťazoch v jednotlivých kategóriách rozhodujú čitatelia vo veľkom hlasovaní. Hlasovať môžete aj Vy a podporiť tak svoju obľúbenú osobnosť alebo knihu!

Hlasovať môžete v týchto kategóriách:

Slovenský spisovateľ roka 2022
Slovenská spisovateľka roka 2022
Slovenský debutant roka 2022
Životný štýl - kniha roka 2022
Detská kniha roka 2022
Mládežnícka kniha roka 2022

Hlasovaním v ankete Cena Knižnej múzy 2022 sa hlasujúci navyše zapoja do súťaže, v ktorej môžu vyhrať víkendový pobyt v Grand Hoteli Kempinski High Tatras.

Aj Vy ste si obľúbili knihu Spievankovo? Svoj hlas jej môžete dať do 31. marca 2023.

Chcem hlasovať!

KNIHA HORNého považia 2022

Nomináciu v 17. tom ročníku regionálnej súťaže Kniha Horného Považia 2022, organizovanej Krajskou knižnicou v Žiline, získala kniha Spievankovo v kategórii Beletria.

Knihy do súťaže mohla nominovať čitateľská verejnosť, autori, zostavovatelia, redaktori, vydavatelia, kníhkupci či distribútori kníh. Do súťaže boli zaradené knihy vydané v roku 2022 a späté s regiónom Horného Považia tematicky, alebo osobou autora textovej či obrazovej časti, ktorým bolo im pridelené ISBN (pravidlá súťaže).

Knihy sú rozdelené do dvoch súťažných kategórií: beletria a odborná literatúra.

Svoj hlas knihe Spievankovo môžete rovnako poslať online hlasovaním do 15. apríla 2023.

Na slávnostnom vyhodnotení súťaže budú z hlasujúcich vyžrebovaní traja výhercovia, ktorí získajú vecné ceny, predplatné regionálnych novín MY Žilina a zápisné v Krajskej knižnici v Žiline na 365 dní.

Ďakujeme Vám za priazeň a tešíme sa z kažého hlasu, ktorým nás podporíte.

Vaše Kúzelné čítanie.

TEXT: Ivana Šulganová

 
 

CHCETE SA ZAPOJIŤ DO SÚŤAŽE?

Zadajte súťažný kód z kartičky, a zapojte sa do súťaže o skvelé ceny!

Kartička so súťažným kódom je v každej súprave elektronickej ceruzky s knižkou. Kód môžete použiť iba raz, po vyplnení údajov budete zaradení do zlosovania o skvelé ceny.
Podrobnosti súťaže nájdete TU.

SKVELÉ, KÓD JE V PORIADKU! TERAZ UŽ LEN VYPLŇTE ÚDAJE PRE ZAPOJENIE DO SÚŤAŽE!

Údaje označené hviezdičkou sú povinné *