Nová Albi ceruzka pre silnejší zážitok z počúvania

Albi prichádza s novou verziou interaktívnej ceruzky ku knihám z edície Kúzelné čítanie a Tolki – Kúzelné čítanie pre dospelých, ktorá postupne v obchodoch aj na e-shope nahradí svoju predchodkyňu. V čom je Albi ceruzka 2.0 lepšia?

  1. Funkcia Bluetooth

Štve vás, že sa pri používaní ceruzky napojenej na slúchadlá neustále zamotávate do kábla? Už nemusí! Verziu 2.0 vďaka funkcii Bluetooth jednoducho spárujete s bezdrôtovými slúchadlami alebo bezdrôtovým reproduktorom, čím odpadnú starosti s neposlušným káblom. Vy sa tak môžete naplno oddať počúvaniu – kedykoľvek a kdekoľvek.

  1. Výkonnejšia batéria

Pri správnom zaobchádzaní výrazne predĺži dobu hrania. Pre rodičov malých detí k nezaplateniu – čo všetko sa dá za desiatky minút ušetreného pokoja stihnúť...?

  1. Ergonomický tvar

Ceruzka 2.0 je oproti svojej staršej sestre chudšia, takže lepšie padne do ruky hlavne deťom. Prirodzene podporuje ich správny úchop. Uvoľnene drží predchádza bolesti prstov pri manipulácii s ceruzkou.

  1. USB-C konektor

Stratili ste nabíjačku k pôvodnej verzii ceruzky? Problém, ktorý sa dá s pomocou Albi vyriešiť, ale bude vás stáť čas. Stratili ste nabíjačku k Albi ceruzke 2.0? Žiadny problém. Keďže má v sebe zabudovaný USB-C konektor, pravdepodobne si pri nabíjaní vystačíte s iným káblom z domácnosti, napríklad od vášho smartphonu.

Vychytávky navyše alebo keď chcem ceruzku personalizovať

Veselé hlavičky

Akú bude mať vaša ceruzka osobnosť? Vyberte si z 5 rôznych motívov a dodajte jej vzhľadu tú pravú šťavu. Stačí len nasadiť na koncovú časť.

Silikónové obaly

Ich praktické využitie ocenia hlavne rodičia. Zabráni možnému poškodeniu ceruzky pri páde, ale aj obyčajným škrabancom. Zároveň slúži ako farebný rozlišovač, pokiaľ je v domácnosti ceruziek viac. Na výber je 5 farieb.

Šnúrky na ruku

Praktická pomôcka zamedzí spadnutiu ceruzky na zem, napríklad pri jazde v aute. Na výber je 5 farieb.

Technická špecifikácia Albi ceruzky 2.0

 

 

CHCETE SA ZAPOJIŤ DO SÚŤAŽE?

Zadajte súťažný kód z kartičky, a zapojte sa do súťaže o skvelé ceny!

Kartička so súťažným kódom je v každej súprave elektronickej ceruzky s knižkou. Kód môžete použiť iba raz, po vyplnení údajov budete zaradení do zlosovania o skvelé ceny.
Podrobnosti súťaže nájdete TU.

SKVELÉ, KÓD JE V PORIADKU! TERAZ UŽ LEN VYPLŇTE ÚDAJE PRE ZAPOJENIE DO SÚŤAŽE!

Údaje označené hviezdičkou sú povinné *