Poďte sa pozrieť, čo pre vás chystáme v roku 2022!

Milí dospeláci, milé deti! Prajeme Vám do nového roku 2022 veľa zdravia a spokojných šťastných chvíľ vo svete kníh, hier a fantázie. Chcete vedieť čo nové pre Vás pripravujeme v našom Kúzelnom čítaní? Tak čítajte a dozviete sa…. 

〰〰〰

JAR 2022

Rozprávky tie musia byť! Všetci ich milujeme. A tieto, ktorými vás prevedie rozprávkové klbôčko sú dokonca s dvoma koncami. Ktorý sa vám a vašim deťom bude viac páčiť? Ten starý, dobrý a známy? Alebo ten, ktorý ešte nepoznáte? 

CESTA DO ROZPRÁVKY

Chceli by ste počuť vaše obľúbené rozprávky tradične a zároveň netradične? Interaktívna kniha Cesta do rozprávky je určená už pre deti od 2 rokov. Prináša osem známych klasických rozprávočiek. Červená čiapočka, Janko a Marienka, Budulínček a ďalšie postavičky ožívajú v krásnych ilustráciách Michaely Bergmannovej.

A je tu aj jedno prekvapenie! Každú rozprávku si môžete vypočuť v jej klasickej podobe i vo verzii s novým neočakávaným koncom.

〰〰〰

Pre tých, ktorí nad kúzelným čítaním ešte len rozmýšľajú, ale aj pre našich stálych priaznivcov, pripravujeme nový štartovací set ceruzky s knihou. Tentokrát si budeme rozmotávať jazýček, zlepšovať výslovnosť, veľa sa hrať, spievať a rozprávať.  


ROZMOTAJ SI JAZÝČEK S ELEKTRONICKOU CERUZKOU ALBI

Krásne a bohato ilustrovaná knižka, ktorá si už našla mnoho spokojných čitateľov obsahuje zábavné úlohy, komiksy, básničky aj chytľavé pesničky. Zábavným spôsobom rozvíja vyjadrovacie schopnosti detí a správnu výslovnosť hlások D, T, N, L, Ď, Ť, Ň, Ľ a R. Na poslednej dvojstrane nechýba veľká logopedická hra, ktorá nabáda k rozprávaniu a spontánnym reakciám dieťaťa. Kniha vznikla v spolupráci s logopedičkou a odborníčkou na špeciálnu pedagogiku. A teraz si ju môžete kúpiť spolu s elektronickou ceruzkou a potom už len rozširovať svoju zbierku kníh a hier. 

〰〰〰

Tento rok vám ponúkneme pokračovanie úspešnej minuloročnej angličtiny pre najmenších. Novinka Song book je spracovaná podľa celosvetovo uznávanej metódy Helen Doron, ktorá učí angličtinu prirodzene a spôsobom, ktorý zaručí tie najlepšie výsledky.

My English Song book

Kniha obsahuje 16 piesní v dvoch verziách a možno vás prekvapí ako ľahko sa vďaka rytmu a melódii naučí vaša ratolesť anglické slovíčka a jednoduchú gramatiku. V knihe nájdete známe pesničky ako If You're Happy, Choo Choo Train alebo The Wheels on The Bus i mnoho ďalších. Kúzelná ceruzka navyše umožní deťom nahrať svoj hlas a porovnať výslovnosť s anglickým originálom. 

 

〰〰〰

LETO 2022

Minulý rok ste zistili, že rozprávať môžu dokonca aj samolepky. A keďže sa deťom kniha                        s hovoriacim samolepkami o strašidlách veľmi páči, pripravujeme pre nich pokračovanie.  Tentoraz budú mať hlavné slovo zvieratká z celého sveta. 

Samolepková knižka Zvieratká

Obľúbená zábava pre všetky deti – samolepky - je vďaka Kúzelnému čítaniu doplnená o nový zvukový rozmer. Bude to zábava počúvať, čo kto hovorí, aké vydáva zvuky a vytvárať si vlastnú originálnu knižku!  V knihe nájdete 16 strán a 8 samolepkových archov. Samolepky sa dajú nalepovať opakovane a deti sa s ňou perfektne zahrajú doma, v čakárni u lekára, v aute aj na dovolenke. Táto originálna knižka je plná básničiek a zábavy pre deti od 3 rokov.

〰〰〰

JESEŇ 2022

 

Už sa naň všetci veľmi tešíme. A že na čo? No predsa na nový svietiaci a hovoriaci kúzelný Glóbus. Bombardujete nás otázkami, kedy už bude v predaji. Veríme, že s nástupom detí do nového školského roku. Tak nám držte palce, aby všetko klaplo!

globus

Chceli by ste preskúmať svet, zistiť o krajinách a mestách to, čo vám bežný glóbus nepovie? A pomocou zábavného kvízu si overiť svoje vedomosti? Tak to všetko budete môcť už tento rok s vaším interaktívnym hovoriacim svietiacim glóbusom.  Glóbus bol vyvinutý v spolupráci s odborníkmi v oblasti geografie, aby informácie boli čo najpresnejšie a najaktuálnejšie. Navyše obsahuje aj hymny všetkých štátov sveta.

〰〰〰

Tradáááá…!!! Štetce tancujú po papieri, prsty po klávesniciach, mikrofóny sa otriasajú, tóny znejú šírim svetom.... A to všetko preto, lebo vás chceme pozvať do krajiny SPIEVANKOVO. Tam, kde rád si každý zaspieva a kde všetko s piesňou ožíva.

Spievankovo

Milá usmievavá Spievanka so srdiečkom na líčku a vždy zábavný Zahrajko vás pozvú prostredníctvom kúzelnej knižky do krajiny Spievankovo. Hudobná knižka pre detičky od 3 rokov rozospieva a rozosmeje každého drobca.  Usilovne pracujeme a veríme, že sa vám bude páčiť. 

〰〰〰

JESEŇ 2022 

No a napokon, v závere roka nesmie predsa v Kúzelnom čítaní chýbať kniha s vianočnou tematikou. Naši verní čitatelia sú už zvyknutí na to, že každý rok máme aj nejaký krásny vianočný darček pre všetky deti. A tento rok tomu nebude inak. Nádherne ilustrovaná kniha vianočných kolied s textami a notičkami, pri ktorej bude prežitie adventu a Vianoc to pravé orechové…

Vianočné koledy

Pustiť si počas pečenia dobrôt, zdobenia stromčeka alebo chystania adventného venca tradičné vianočné koledy. Alebo si ich nájsť ako darček pod stromčekom…. Toto všetko si predstavujeme, keď pre vás chystáme novú hudobnú knižku so 16 koledami a krásnymi ilustráciami. My sa na ňu budeme celý rok tešiť!  

〰〰〰

 
 

CHCETE SA ZAPOJIŤ DO SÚŤAŽE?

Zadajte súťažný kód z kartičky, a zapojte sa do súťaže o skvelé ceny!

Kartička so súťažným kódom je v každej súprave elektronickej ceruzky s knižkou. Kód môžete použiť iba raz, po vyplnení údajov budete zaradení do zlosovania o skvelé ceny.
Podrobnosti súťaže nájdete TU.

SKVELÉ, KÓD JE V PORIADKU! TERAZ UŽ LEN VYPLŇTE ÚDAJE PRE ZAPOJENIE DO SÚŤAŽE!

Údaje označené hviezdičkou sú povinné *